top of page
378.jpg

HAKKIMIZDA

En Çağdaş Tercüme Bürosu ilk olarak 1991 yılında Bayrampaşa’da kuruldu. Daha sonra 1993 yılında şirket olarak çalışmalarına hızla gelişen ülkemizdeki ihtiyaçlara daha profesyonelce çözümler üretmek üzere devam etti. Bugün kendi bünyesinde bulundurduğu ve dışarıdan anlaşmalı olarak çalıştığı çok geniş ve konularında uzman olan profesyonel çeviri ekibi ile sayın müşterilerine hizmet vermektedir.

Çeviri kapasitemiz özellikle de kendi bünyemizde barındırmakta olduğumuz geniş çevirmen kadromuz nedeni ile hayli yüksektir.
Çeviride kaliteye önem vererek, uzman çeviri kadromuzla profesyonel yaklaşım ve hızlı çözümler üreterek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak her şeyin üstünde gelmektedir. Sektöre yansıyan tüm gelişmeler yakından takip edilir. Ortaya çıkan yeni talep ve istekler doğrultusunda yeni hizmetler de eklenerek, hedefler bu doğrultuda tayin edilmektedir.

Özellikle katalog ve kullanım kılavuzlarının çeviri işlerinde mevcut tasarımı korumak adına MS Word, Excel vb. bir takım programlardan faydalanılmakta olup, yeni teknolojik gelişmeler takip edilerek, yararlı olacağına inandığımız programları dahil etmeye devam ediyoruz. Firmamız yıllar içerisinde daha fazla büyüme göstererek, iş hacmini daha da geliştirdi.

Uyguladığımız kaliteli tercüme hizmetini, düşük ücretlerle yapma politikamız nedeniyle, düşük kar marjları elde ederek hizmet vermeye çalışıyoruz. Bundan sonraki yıllarda da aynı hedefe odaklanmış olarak büyümeye ve kadromuzu geliştirmeye devam edeceğiz.

bottom of page